Nabídka práce > CAD konstruktér junior - nové vývojové centrum

CAD konstruktér junior - nové vývojové centrum

Náplň práce

- Návrh a konstrukce plastových dílů v programu CATIA V5 nebo NX
- Tvorba a kontrola výkresové dokumentace na základě 3D dat
- Analýza odformování, kolizí, tolerancí, atd.
- Odborná podpora Juniorů a pracovníků produkce
- Správa dat v PDM systému

Požadavky

- Znalost CAD programu (CATIA V5, NX, Inventor, Solidworks, atd.) - výhodou
- Dobrá znalost práce s PC (MS Office)
- znalost anglického nebo německého jazyka velkou výhodou
- Smysl pro zodpovědnost, komunikaci a týmovou práci
- Chuť učit se novým věcem

Nabízíme

- Práce v úspěšné nadnárodní společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- Dobré sociální zázemí (13. a 14. plat, 25 dnů dovolené, sick days, závodní stravování, penzijní pojištění)
- Nástup možný ihned

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aj nebo Nj výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachov