Nabídka práce > Studentská stáž v personální společnosti

Studentská stáž v personální společnosti

Náplň práce

Chcete získat zkušenosti z oblasti personalistiky už v době svého studia? Hledáte stáž, která podpoří Vaši profesní budoucnost?

Studentům vysokých škol nabízíme možnost získání neplacené pracovní stáže v personální společnosti Adecco.

Požadavky

- Student denního studia
- Aktivní znalost práce na PC (MS Office, Internet)
- Komunikační dovednosti
- Proaktivní přístup
- Tvůrčí myšlení a motivaci
- Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

- Bohaté zkušenosti z oblasti personální administrativy
- Získání praxe v moderní mezinárodní společnosti
- Seznámení s firemním prostředím a procesy
- Odpovídající podmínky pro průběh stáže a kvalitní mentory
- Získání nových kontaktů
- Lokalita výkonu stáže v centru Plzně

Další informace

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/prohlaseni.html

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: absolventy