Nabídka práce > Operátor klientského servisu

Operátor klientského servisu

Náplň práce

• Práce s klientskou databází, obvolávání klientů za účelem zjišťování stavu pohledávek
• Navrhování řešení situace klientů k oboustranné spokojenosti
• Poskytování poradenství o metodách splácení dluhu: motivace klientů splatit dluh
• Vedení administrativní agendy související s běžným chodem oddělení
• Vyřizování příchozí korespondence (dopisy, emaily)
• Dohlížení na stav nesplácených úvěrů a uskutečněných kontaktů v přiděleném úseku databáze
• Komunikace se státními orgány, případná příprava podkladů pro insolvenční řízení či soudní vymáhání

Požadavky

• Komunikativní osobnost s proklientským přístupem
• Dobrou znalost českého jazyka
• Zakončenou střední školu s maturitou
• Znát MS Excel

Nabízíme

• Skvělý nástupní plat - ohodnocení 20-30 000 Kč/měsíc
• Práce v mladém a energickém kolektivu
• Za zády úspěšnou a rostoucí společnost
• Flexibilní pracovní dobu
• Profesní rozvoj, start kariéry ve financích/klientském servisu
• Možnost karierního postupu
• Zdokonalení se v komunikačních dovednostech, získání znalostí potřebné legislativy
• Pracoviště v centru Prahy: FLORA (dobrá dostupnost od metra A)
• Smlouva na hlavní pracovní poměr

Další informace

Chcete-li být zařazen(a) do výběrového řízení na tuto pozici, zašlete kopii svého životopisu Lucii Elšíkové
Prečtěte si, prosím, pozorně následující text a poté ho vložte do emailu předtím, než zašlete žádost společnosti Dorset Management s. r. o., company ICO: 246 92 336
Souhlasím s poskytnutím svých osobních údajů (jméno, příjmení, datum narození, bydlište, telefon, fax, e-mail a informací o mém vzdelání, dovednostech a odborné praxi) společnosti Dorset Management Ltd. ICO: 246 92 336, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání (včetne uchování, aktualizace a jejich prezentaci třetím osobám z členských státu EU, jejichž totožnost mi je spolecnost povinna sdělit) v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů na dobu neurčitou nebo do zaslání písemné žádosti o odstranění osobních údajů.

Informace o pozici

  • Dorset Management s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 20 000 - 30 000 Kč/měsíčně
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: flexibilní pracovní doba, možnost karierního postupu, zdokonalení se v komunikačních dovednostech
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Praha - Flora