Nabídka práce > ŠANCE PRO VŠECHNY ŠIKOVNÉ ŽENY

ŠANCE PRO VŠECHNY ŠIKOVNÉ ŽENY

Náplň práce

Velká šance pro všechny ženy v každém i důchodovém věku. Baví Vás manuální práce a jste velmi zruční? Ovládáte základní práci na počítači? Nyní máte šanci.
Do výrobního závodu v Chomutově hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- osazování desek plošných spojů a manuální práce s tím spojená
- práce dle návodu nebo technické dokumentace
- využití počítače při práce – umět si sama vytisknou návod nebo zadat údaje do PC

Požadavky

- výuční list výhodou
- manuální zručnost, ochota učit se, trpělivost
- zkušenosti z manuální drobnou prací (šití, montáže drobných dílů)
- práce ve 3 směnném provozu

Nabízíme

- mzdu ve výši 15 364,- Kč
- 10% prémie každý měsíc už ve zkušební době
- příplatky dle zákoníku
- další bonusy a benefity
- příspěvek na stravování
- práci vsedě

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Chomutov