Nabídka práce > Personalista/tka

Personalista/tka

Náplň práce

CO VÁS ČEKÁ:
* Tvorba a kontrola plnění procesů v oblasti Human Resources a General Affairs, komplexní správa
administrativy společnosti
* Spolupráce na strategii, plánování, tvorbě vnitřních zásad a předpisů
* Sestavování rozpočtu, evidence nákladů souvisejících s HR oddělením
* Zodpovědnost za proškolování zaměstnanců a zvyšování kvalifikace (interně/externě)
Správa docházkového systému

Požadavky

CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ:
* VŠ/SŠ vzdělání, předchozí zkušenost na obdobné pozici
* Znalost zákoníku práce, přehled v zákonných předpisech
* Velmi dobrá znalost anglického jazyka
* Uživatelská znalost MS Office, aktivní řidičský průkaz skupiny B
* Samostatnost, pečlivost, komunikativnost

Nabízíme

CO NABÍZÍME:
* Práci v stabilní nadnárodní společnosti
* Příjemné, moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
* Dobré finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
* Firemní benefity (příspěvek na stravování, vzdělávací a jazykové kurzy, firemní akce, slevy na firemní
produkty…)
* Flexibilní pracovní doba

Informace o pozici

  • LIDEA CONSULTING,s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek