Nabídka práce > Obsluhování a seřizovaní stroje, od 141Kč/hod.

Obsluhování a seřizovaní stroje, od 141Kč/hod.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a dodavatelstvím obalového materiálu, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR – SEŘIZOVAČ STROJE.

Náplň práce:
- seřizování stroje řízeného počítačem
- zadávání průvodek, měření a převody jednotek (metry na cm, apod.)
- pomocné práce včetně úklidu a čištění stroje a zařízení, nástrojů, pracoviště a přidělených prostor

Požadavky

Požadujeme:
- vyučení v oboru výhodou
- dobrá znalost PC
- časová flexibilita, schopnost pracovat samostatně
- ochota se učit, odpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme

Informace/Nabízíme:
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: NÝŘANY
- nástupní mzda od 141Kč/hod. (fixní mzda 109Kč + garantovaná prémie 30%, PO PŮL ROCE VĚRNOSTNÍ PŘÍPLATEK 500Kč, práce na jiném středisku 1.500Kč) + příplatky dle zákoníku práce
- nepřetržitý provoz (4 dny 12 hod. směny, 4 dny volno)
- 5 týdnů dovolená
- stravenky (80Kč/den)
- SVOZOVÁ DOPRAVA ZDARMA Z PLZNĚ/HORNÍ BŘÍZY

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek