Nabídka práce > Vedoucí zásobování

Vedoucí zásobování

Náplň práce

- Řízení hladiny zásob nakupovaného materiálu dle požadavků výroby
- Odpovědnost za včasné a bezchybné zásobování výroby
- Analýza zásobovacího toku a jeho optimalizace
- Řešení problémů s dodávkami materiálu
- Vedení týmu zásobovačů
- Denní komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli
- Spolupráce na transferu výroby z Německa a Francie

Požadavky

- SŠ/VŠ technického/ekonomického směru výhodou
- Praxe na obdobné pozici v automotive nebo strojírenství
- Zkušenost s vedením týmu
- Tah na branku, aktivní přístup k řešení problémů, komunikační a vyjednávací dovednosti, samostatnost
- Pokročilá znalost AJ slovem i písmem, FJ výhodou
- Pokročilá znalost MS Office

Nabízíme

- zázemí mezinárodní stabilní společnosti
- systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti
- pracovní doba 7,5 hodiny
- zajímavé finanční ohodnocení

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aj nutná, Fj výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň