Nabídka práce > DISPEČER DOPRAVY

DISPEČER DOPRAVY

Náplň práce

Každý den
* poneseš zodpovědnost za plánování tras pro přidělenou vlastní skupinu vozů
* budeš monitorovat logistické procesy a kontrolovat plnění dodávek a trasování
* pokud ti něco říká slovo logistika, pak budeš plánovat v souladu s požadavky klientů
* protože jsme rychlíci, budeš se snažit doručit objednávku v čas
* projevíš svou lásku k řidičům intenzivním a pravidelným kontaktem s nimi
* když budeš dobrej, svěříme ti péči o svěřené zákazníky a projekty

Požadavky

Jestli jsi dokončil střední školu
* Dones nám ukázat svoje maturitní vysvědčení
* Cizí jazyky ve tvé puse nutnou výbavou (AJ a NJ na komunikativní úrovni)
* Jestli už jsi to někdy dělal, máš velkou výhodu
* Nesmíš se moc rozčilovat a být v obraze

Nabízíme

Jestli chceš u nás pracovat
* Nabídneme ti místo ve firmě s pobočkami po celé ČR a v zahraničí
* Máme motivační platové a benefitní ohodnocení
* Jdi s dobou a vychutnej si moderní pracovní prostředí a kolektiv
* Místo výkonu Pardubice

Další informace

Pokud nemáš strach a chceš dokázat, že na to máš, pak se ozvi na adresu:

Informace o pozici

  • Gentle job s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni PODMÍNKOU
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Pardubice