Nabídka práce > Kurýr/Kurýrka s rozvozem zásilek pro region Teplice

Kurýr/Kurýrka s rozvozem zásilek pro region Teplice

Náplň práce

Hledáme kurýry nebo kurýrky na rozvoz kusových zásilek v regionu Teplice.
- práce je od pondělí do pátku
- začátek pracovní doby je v 6:00 hod a konec je dle šikovnosti kurýra
- práce začíná tím, že si zásilky naskakujete do MDU, naložíte do auta a rozvážíte nebo svážíte zásilky.

Práce je na HPP s nástupem IHNED

Pokud Vás naše nabídka práce zaujme, zašlete nám prosím životopis. Vybrané zájemce budeme kontaktovat.

V případě zájmu nás kontaktujte

Požadavky

Co od vás očekáváme- Komunikativnost, příjemné vystupování- Spolehlivost, rychlost, flexibilita- Fyzická zdatnost- řidičské oprávnění B a chuť pracovat

Nabízíme

Co vám nabízíme- Kompletní firemní výstroj a výbavu pro práci kurýra- Odměnu dle počtu doručených zásilek- Výhodný firemní tarif na telefon- Zázemí v prostředí dynamicky se rozvíjející stabilní společnosti

Informace o pozici

  • STEMA Line s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 34000 - 40000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Chlumec u Ústí nad Labem