Nabídka práce > Vedoucí pracovník v automyčce Ruční mytí Plus

Vedoucí pracovník v automyčce Ruční mytí Plus

Náplň práce

Hlavní náplní bude kvalitní péče o vozy střední a luxusní třídy (ruční mytí aut, čištění interiéru, voskování, renovace laku) a komunikace se zákazníky. Pracovní doba 15 dní.

Požadavky

Zkušenosti s ručním mytím vozidel z provozovny mycího centra min 1,5 roků
Řidičské oprávnění skupiny B
Obchodního ducha
Smysl pro čistotu a pořádek

Nabízíme

Dlouhodobou a stabilní spolupráci na pozici vedoucího
Nadstandardní ohodnocení
Mladý tým lidí se zápalem pro krásná auta
Solidní a férové jednání
Školení a novinky z oboru
Možnost záloh zázemí 4 poboček v Praze

Další informace

Proč Ruční mytí Plus?

Protože v Ruční mytí Plus vám dáme možnost spolehnout se v práci sám na sebe. Dělat věci správně. A za to vám dáme slušné peníze, respekt a jistotu.

Kdo jsme?

Ruční mytí Plus je síť autokosmetických center v Praze. Jsme tým lidí, kteří věří tomu, co dělají, a to nám dává energii. Je jí dost i pro vás.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím na: hrant@rucnimytiplus.cz

Informace o pozici

  • Ruční mytí Plus s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Plat: 40.000 Kč-60.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha