Nabídka práce > Redaktor pro psaní akademických prací

Redaktor pro psaní akademických prací

Náplň práce

Odpovědnosti této role: přesné zpracování a dodržování akademických pokynů pro psaní prací v příslušných oblastech studia.
Dejte vědět, zda máte zkušenosti v některém z následujících oborů:
- právo
- psychologie
- školství
- finance
- podniková správa
- marketing
- historie
- medicína
- inženýrství
-IT

Pošlete svůj životopis a já vás budu kontaktovat s veškerými informacemi o spolupráci.

Požadavky

Minimální požadavky: titul nebo ekvivalentní zkušenosti v daném oboru, znalost akademických výzkumných metodologií a schopnost pracovat samostatně a dodržovat termíny.

Nabízíme

Co nabízíme:
- konkurenceschopné mzdy, které závisí na počtu stránek napsaných za měsíc;
- možnost vybrat si sám pracovní zátěž a témata, která vás zajímají;
- ambiciózní tým, který je vždy připraven vás podpořit a pomoci;
- možnost pracovat na dálku, nezávisle na vašem bydlišti;

Informace o pozici

  • Academic Works LLP
  • Zahraničí
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: vzdálený