Nabídka práce > Skladník 1směnný provoz Plzeň

Skladník 1směnný provoz Plzeň

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou kovových roštů, hledáme vhodné uchazeče na pozici Skladník – řidič VZV.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- skladové práce
- naskladňování zboží a vyskladňování zboží pomocí VZV i ručně
- využití retrucku, nakládky na kamión s VZV
- práce v týmu

Požadavky

Požadujeme:
- platné oprávnění řidiče VZV
- praxe v řízení a skladování s VZV
- vyučení výhodou
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- vstřícné a příjemné vystupování při jednání se zákazníky
- dobrá pracovní morálka

Nabízíme

Informace/Nabízíme:
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- nástupní mzda až 125 Kč/hod. (fixní mzda 80Kč/hod. + pevný poziční příplatek 15 Kč/hod. + pevná speciální prémie 10 Kč/hod. + výkonnostní prémie 0 - 20 Kč/hod.)
+ zákonné příplatky
- po zapracování možnost přestupu pod kmen
- 1směnný provoz (6:00 – 14.30, 8.30 – 17.00)
- 5 týdnů dovolená
- stravenky 80Kč

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek