Nabídka práce > LVI ŽEROU PRVNÍ – JAKO NAŠI OBCHODNÍCI V GENERALI ČESKÉ

LVI ŽEROU PRVNÍ – JAKO NAŠI OBCHODNÍCI V GENERALI ČESKÉ

Náplň práce

1. Budeš se starat o naše klienty, a že jich máme, jako největší pojišťovna hodně, to Ti asi nemusíme vysvětlovat.

2. Než Tě k našim klientům pustíme, čeká Tě moderní vzdělávání, se kterým ses určitě ještě nesetkal/a.

3. Nepotřebujeme zkušenosti v oboru, stačí nám dobrá nálada, touha po seberozvoji a odvaha se ozvat, když budeš cokoliv potřebovat.

Požadavky

1. Pošli nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.

2. Pokud jsi vlastníkem maturitního vysvědčení a nemáš žádné kostlivce ve skříni (čistý trestní rejstřík, exekuce), hned se s tebou spojíme.

3. Přijď si s námi u dobré kávy popovídat, o čem to u nás je.

Nabízíme

1. Adaptační podporu ve výši až 475.000 Kč v prvním roce.

2. Přiděleného mentora a leadera v jednom, který ti pomůže proniknout do vod obchodu a všech našich produktů.

3. Volnou ruku pro nastavení toho, kdy a kde budeš pracovat.

4. Naše know-how, které si poctivě budujeme již desítky let.

5. Odborné vzdělání za odměnu 25.000 Kč (zkoušky u ČNB, které ti již nikdo nevezme).

6. Skvělé teambuildingy – jezdíme na wellness, na zážitkové zájezdy, do nejlepších hotelů a to vše v rámci týmu nebo celofiremních akcí.

Další informace

1. Můžeš se k nám přidat k prvnímu v měsíci.

2. Potřebujeme čas se navzájem poznat, stejně jako Ty si chceme být jistí.

3. Nikam nespěcháme, vše si společně promyslíme.

Informace o pozici

  • Ondřej Nejezchleb
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 35000 Kč až neomezeno
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Liberec