Nabídka práce > Technik optických sítí

Technik optických sítí

Náplň práce

- Instalace, údržba a opravy optických sítí
- Diagnostika a řešení technických problémů
- Spolupráce s ostatními členy týmu na projektech
- Zajištění kvality a bezpečnosti při práci s optickými kabely
- Zpracování dokumentace a reportů

Požadavky

- SŠ vzdělání technického zaměření (elektrotechnika, telekomunikace)
- Zkušenosti s optickými sítěmi výhodou
- Technické myšlení a schopnost řešit problémy
- Řidičský průkaz sk. B
- Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

- Nástupní plat 30.000 - 45.000 Kč měsíčně (dle prokazatelných zkušeností)
- Možnost zisku bonusů na základě výkonu
- Sick days pro případ nemocí
- Firemní auto k soukromým účelům
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
- Možnost odborného vzdělávání a profesního růstu

Další informace

Jsme dynamická a inovativní společnost zaměřená na budování a správu optických sítí. Naším cílem je poskytovat zákazníkům rychlé a spolehlivé internetové připojení. Hledáme talentovaného technika optických sítí, který se připojí k našemu týmu.

Informace o pozici

  • BM Electronic s.r.o
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 30.000 - 45.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ústecký/ Karlovarský kraj