Nabídka práce > Asistent/ka prodeje Numismatiky

Asistent/ka prodeje Numismatiky

Náplň práce

• Prodej numismatických předmětů (mincí, medailí, vyznamenání)
• Poskytování odborného poradenství zákazníkům
• Péče o vystavené zboží a doplňování sortimentu
• Práce s pokladnou
• Vedení jednoduché administrativy
• Udržování čistoty a pořádku v prodejně
• Výpomoc s e-shopem

Požadavky

• Komunikativnost a příjemné vystupování
• Zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
• Základní znalost práce na počítači (pokladní systém)
• Zkušenosti s prodejem výhodou
• Vhodné i pro absolventy
• Úplné středoškolské vzdělání
• Schopnost komunikace v angličtině

Nabízíme

• Práci v příjemném a klidném prostředí
• Odborné zaškolení v oblasti numismatiky
• Stabilní pracovní zázemí
• 5 týdnů dovolené
• V pátek zkrácená pracovní doba od 8:00-12:00h
• Volno o víkendu, svátcích

Další informace

Kdo jsme:
• Jsme rodinná firma s více než 30letou tradicí na trhu, s kamennou prodejnou v srdci Ostravy.
• Specializujeme se na prodej a výkup numismatického zboží – mincí, medailí, bankovek, vyznamenání a numismatických pomůcek.
• Do naší prodejny hledáme spolehlivou a komunikativní osobu na pozici asistent/ka prodeje.

Informace o pozici

  • Numismatika Zlatá Koruna
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Plat: 27.000-28.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 Týdnů dovolené, V pátek zkrácená pracovní doba 8-12h, Volno o víkendu a svátcích
  • Místo pracoviště: Jurečkova 1860/4, Ostrava