Nabídka práce > Osobní asistentka ředitele

Osobní asistentka ředitele

Náplň práce

Firma Liberty Finance hledá šikovnou osobní asistentku ředitele pro domlouvání schůzek. Jedná se o nárazovou, ale dlouhodobou brigádu, ideální pro studenty, kteří hledají flexibilní pracovní příležitost.

Náplň práce:

Domlouvání a koordinace schůzek pro ředitele

Komunikace s klienty a partnery firmy

Požadavky

Příjemné vystupování a skvělé komunikační schopnosti

Proaktivní přístup k práci

Mobil a notebook jsou výhodou, ale nejsou podmínkou

Nabízíme

Výkon práce v Břeclavi nebo dle domluvy z domova

Odměna formou práce: čím více schůzek domluvíte, tím více si vyděláte

Flexibilní pracovní doba

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na email: v8biza@gmail.com

Těšíme se na vaši odpověď!

Informace o pozici

  • Liberty Finance
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Dle výkonu
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Břeclav