Nabídka práce > Projektant

Projektant

Náplň práce

• Projektování a zpracování projektových dokumentací pozemních staveb v různých stupních
• Zaměřování stávajících budov
• Komunikace s klienty – konzultace, návrhy úprav konstrukčních řešení apod.
• Soustavné vzdělávání v oboru, aktivní účast na rozvoji firmy

Požadavky

• Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, ideálně praxi v oboru min. 2 roky
• Zkušenosti v oblasti projektování rodinných domů
• Schopnost samostatně zpracovávat zakázky (není podmínkou - zaučíme)
• Znalost práce v Archicadu a MS Office
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme

• Pracovní zázemí, sdílení informací
• Možnost profesního růstu
• K dispozici firemní vybavení (PC, měřící pomůcky)
• Přátelský kolektiv
• Zajímavou práci (různorodé stavební projekty a nejen klasické rodinné domy)
• Motivující finanční ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku dané zakázky, vlastním výkonu a zkušenostech při zpracování zakázky

Další informace

Běžná pracovní doba 8 hodin denně, možnost flexibilní pracovní doby
Upřednostňujeme práci na IČ.

Informace o pozici

  • Michal Maslák
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: zkušené projektanty, ale nabízíme práci i pro studenty
  • Místo pracoviště: Šenov u Ostravy