Nabídka práce > Hledáme spolehlivé partnery na montáže nábytku v Praze

Hledáme spolehlivé partnery na montáže nábytku v Praze

Náplň práce

Hledáme spolehlivé partnery na montáže nábytku v Praze a okolí!
Jsme firma specializující se na výrobu zakázkového nábytku – od jednodušších kousků až po kompletní interiéry. Stojíme si za kvalitou našich výrobků a stejně tak klademe důraz na preciznost při jejich montáži, Proto hledáme šikovné partnery na montáže našich výrobků. Práce máme dostatek a oceníme Vaši zkušenost, preciznost a spolehlivost.

Požadavky

Zkušenost s montážemi nábytku
Manuální zručnost
Preciznost
Spolehlivost

Nabízíme

Stabilní zakázky
Dobré finanční ohodnocení
Platby vždy včas
Práci na různorodých projektech

Další informace

Pokud máte zkušenosti s montáží nábytku a hledáte dlouhodobou spolupráci, ozvěte se nám!
E-mail: info@enpf.cz
Telefon:774 425 138

Informace o pozici

  • ENPF s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha a okolí