Nabídka práce > REGIONÁLNÍ MANAŽER LÉKÁREN - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

REGIONÁLNÍ MANAŽER LÉKÁREN - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Náplň práce

Máš zkušenosti jako Provozní nebo Regionální obchodní manažer? Umíš vést nejen lidi, ale i pobočky? Jsi orientovaný na výsledky? Tak neváhej a dej nám o sobě vědět!

Náplň práce:

* Řízení a motivace týmu k dosažení cílů
* Zodpovědnost za provoz lékáren ve svěřeném regionu
* Zabezpečení provozní a obchodní efektivity lékáren
* Rozvoj potenciálu lékáren v regionu
* Podílení se na výběru a hodnocení zaměstnanců

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* min. 2 roky praxe na manažérské pozici v oblasti obchodu
* znalost AJ na min. úrovni B1
* zkušenost s vedením lidí a provozoven
* orientace na výsledek
* MS Office
* ŘP .skup. B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 80000 CZK do 125000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * auto i k soukromým účelům * bonusy * 25 dnů dovolené * 3 sick days * stravenky * Cafeterie, Multisport karta * vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Ostrava