Nabídka práce > HW DEVELOPER / TESTER | možnost pro absolventy

HW DEVELOPER / TESTER | možnost pro absolventy

Náplň práce

Jsi čerstvý absolvent VŠ v oboru elektrotechnika a zajímáš se o hardware?

Výborně, jsi na správném místě!

Do stávajícího týmu hledáme nové posily, kteří dostanou příležitost pro rozvoj svých znalostí. Pracujeme na zajímavých projektech v oblasti vojenské nebo letecké techniky.

Na pozici PROGRAMÁTORA / TESTERA HW budeš pracovat na testování a oživování modulů a výrobků společnosti. Budeš mít na starost i návrh testovacího postupu daného výrobku.

Požadavky

* min. SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
* všeobecné povědomí o elektronickém HW
* znalost angličtiny na pasivní úrovni pro čtení a psaní technické dokumentace
* zkušenosti s měřícími přístroji různého typu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * možnost práce z home office * příspěvek na stravování * benefitní systém * náborový příspěvek * závodní jídelna * další vzdělávání, školení a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště