Nabídka práce > SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce

Jsi absolventem SŠ nebo VŠ s technickým zaměřením?
Setkal/la jsi se ve škole nebo na praxi s 8D a PPAP metodikou?
Umíš číst v technické dokumentaci a domluvíš se anglicky?

Zazněla na vše odpověď: ANO?!
Posílej nám své CV a staň se součástí našeho týmu jako SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

Tvým úkolem bude:
* Řešit reklamace zákazníků
* Řešit interní reklamace
* Uvolňovat nové výrobky do sériové výroby
* Komunikovat se zákazníky a dodavateli
* Vést zákaznické návštěvy a audity
* Koordinovat přejímky dílů externími společnostmi
* Spolupracovat na otázkách kvality s výrobou, vývojem a logistikou

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání (strojírenské zaměření výhodou)
* Pozice vhodná pro absolventy
* Znalost technické dokumentace, metodiky 8D a PPAP
* Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
* Dobrá znalost MS Office
* Organizační schopnosti a dobré komunikační schopnosti
* Schopnost rozhodování, samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 43000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Nástupní bonus 70 000 Kč * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Home Office * Bonusy a prémie * Cafeterie * Příspěvek na sport, volný čas * Vzdělávání v rámci společnosti * Příspěvek na penzijko
  • Místo pracoviště: Jihlava