Nabídka práce > Obchodní zástupce pro prodej patentovaného SW řešení - celá ČR

Obchodní zástupce pro prodej patentovaného SW řešení - celá ČR

Náplň práce

Obchodní aktivity spojené s nabídkou a prezentací SW řešení. Vyhledání a kontaktování vhodných potenciálních klientů.

Příkladová studie: => 4 prezentace SW řešení u klienta v měsíci (1x za týden, délka jedné prezentace max 1 hodinu, celkem 4 hodiny měsíčně). Odměna za měsíc: 80.000,- CZK

Počet prezentací v měsíci není omezen. S tím roste i odměna.

Vše je remote-vzdáleně. 100% záruka plateb. Dlouhodobá spolupráce vítána.

Požadavky

Samostatný člověk, který se nebojí komunikovat a umí si stanovit finanční cíl. Vhodné i pro studenty jako významný zdroj příjmů a získání praxe s podnikatelským prostředím.

Obchodní zástupci toto mohou vyzkoušet jako vedlejší aktivitu, než zjistí, že jim to nese daleko více, než jejich stávající činnost.

Informace o pozici

  • APP-IT CZ, spol. s r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 80000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Remote-vzdáleně