Nabídka práce > Brigáda / Recepční

Brigáda / Recepční

Náplň práce

- administrativní podpora společnosti (skenování, kopírování, zakládání smluv, zápis dokumentů do přehledů v excelu, vyřizování korespondence)
- zajištění chodu zasedacích místností a udržení pořádku
- doplnění zásob občerstvení a hygienických prostředků v kuchyňkách a na toaletách
- správa kalendáře zasedacích místností
- pochůzky, nejčastěji mezi budovami CPI Property Group (pošta, doručování a přebírání listin a dokumentace)
- další ad hoc úkoly spojené s administrativou

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- praxi na obdobné pozici není nutná, zaškolíme
- aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a dobré organizační schopnosti
- komunikativnost, rádi pracujete v týmu a jste kolegiální

Nabízíme

- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy – u obchodního centra Quadrio
- práci v mladém kolektivu
- dlouhodobou spolupráci
- celkově zajímavou a různorodou práci
- při oboustranné spokojenosti možnost přestupu na pracovní poměr

Další informace

Co Vám o sobě může sdělit CPI Energo, a.s.
CPI Energo, a.s. je energetická společnost, která vznikla v roce 2006 jako součást holdingu CPI Property Group, předního evropského realitního investora. Efektivně a udržitelně obchodujeme s elektřinou a plynem na území celé České republiky a zajišťujeme kvalitní dodávky energie pro skupinu CPIPG i nájemce v jejích nemovitostech.
Cílem CPI Energo je dosažení energetické nezávislosti a uhlíkové neutrality.

Informace o pozici

  • CPI Energo, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina (mírně pokročilá)
  • Plat: až 160,- Kč / hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Pro někoho, kdo chce pracovat jen pár dní v týdnu.
  • Místo pracoviště: Vladislavova 1390/17