Nabídka práce > Personalista/ka na odboru tajemnice zařazeného do Městského úřadu Jaroměř

Personalista/ka na odboru tajemnice zařazeného do Městského úřadu Jaroměř

Náplň práce

Komplexní personální agenda:
• zpracování personální dokumentace spojené s příchodem a odchodem zaměstnanců města,
• vedení systemizace pracovních míst městského úřadu (organizační řád),
• zpracování metodiky náboru zaměstnanců městského úřadu,
• komplexní zajišťování výběrových řízení a oznámení o volných pracovních místech městského úřadu,
• komplexní zajišťování a evidence vzdělávání (zejména povinného vzdělávání úředníků městského úřadu) zaměstnanců městského úřadu,
• kontrola včetně korekce evidence docházky zaměstnanců městského úřadu v el. docházkovém systému,
• zástup mzdové účetní v základních úkonech,
• dílčí činnosti spojené se správou benefitního systému města (kolektivní smlouva),
• komplexní vedení agendy týkající se pracovních úrazů zaměstnanců města.

Požadavky

vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
• státní občanství ČR, popř. občan cizí státní příslušnosti s trvalým pobytem v ČR,
• minimální věk 18 let,
• znalost jednacího jazyka,
• způsobilost k právním úkonům,
• bezúhonnost.
• logické myšlení, velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost – příjemné vystupování,
• velmi dobrá orientace v právních předpisech (zákoník práce, katalog prací, zákon o dani z příjmů, zákon o úřednících apod.),
• práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet),
• odborná praxe v oblasti komplexního zpracování personalistiky a mezd výhodou.

Nabízíme

· Zajímavá odborná práce – zaučení zajištěno
· Interní i externí vzdělávání (plně hrazené odborné semináře, školení aj.) pro předmětnou pracovní pozici
· Pružné rozvržení pracovní doby ve vybraných pracovních pozicích
· Výměra dovolené 5 týdnů v kalendářním roce
· Nepeněžní příspěvek na volnočasové aktivity zaměstnanců
· Měsíční příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění (po 3 měsících trvání pracovního poměru)
· Příspěvek na stravování
· 3 dny placeného zdravotního volna z důvodu krátkodobé zdravotní indispozice v kalendářním roce (po ukončení zkušební doby)
· Jistota, stabilita, spolehlivost
· Dobrá dostupnost v centru
· Další zaměstnanecké benefity dle platné kolektivní smlouvy

Další informace

Přihláška ke stažení ne webu města Jaroměře. K přihlášce prosíme strukturovaný životopis a výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a kopie dalších dokladů o absolvování odborných kurzů nebo jiného vzdělání.

Informace o pozici

  • Město Jaroměř
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 23 390 Kč - 34 370 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: · Zajímavá odborná práce – zaučení zajištěno · Interní i externí vzdělávání (plně hrazené odborné semináře, školení aj.) pro předmětnou pracovní pozici · Pružné rozvržení pracovní doby ve vybraných pracovních pozicích · Výměra dovolené 5 týdnů v kale
  • Místo pracoviště: Městský úřad Jaroměř