Nabídka práce > Lektor pohybových kroužků pro rodiče s dětmi

Lektor pohybových kroužků pro rodiče s dětmi

Náplň práce

Chcete pracovat s dětmi a předávat jim radost z pohybu?
Hledáme nadšené lektory pro pohybové kroužky pro rodiče s dětmi 1- 6 let. Pokud máte rádi sport, tanec a chcete se stát součástí naší komunity, ozvěte se nám.

Kroužky probíhají převážně v dopoledních hodinách dle domluvy.

Požadavky

Nadšení při práci s malými dětmi a pozitivní přístup.
Komunikativnost a spolehlivost.
Zkušenosti s vedením dětských kolektivů výhodou.
Sportovní nebo pedagogické vzdělání výhodou.

Nabízíme

Brigádu na živnostenský list nebo DPP.
Volitelný rozvrh práce.
Učební pomůcky.

Informace o pozici

  • Rodinné centrum KAŠTÁNEK, z.s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 250-300 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, rodiče na RD, zaměstnance
  • Místo pracoviště: Šeříkova, Ostrava-Výškovice