Nabídka práce > Práce s textem

Práce s textem

Náplň práce

Editace záznamů z jednání, korektury projevů vystupujících, oprava chyb a kontrola textů, případně další související úkoly

Požadavky

Úplné střední vzdělání s maturitou
Psaní na klávesnici min. 200 úhozů za minutu
Znalost českého jazyka, především gramatiky
Všeobecný přehled
Znalost práce s PC
Pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

Práci na dohodu o pracovní činnosti dle domluvy
Práci v příjemném kolektivu a hezkém prostředí
Dlouhodobou spolupráci

Další informace

Prosíme zaslání alespoň základních informací o sobě, posléze životopisu.

Informace o pozici

  • Stenoexpres
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: kvalitní znalost českého jazyka
  • Plat: úkolová práce
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Práce dle domluvy
  • Vhodné pro: ty, kteří umí pracovat s textem a hledají doplňkový přivýdělek
  • Místo pracoviště: Praha 1