Nabídka práce > asistent prodeje - obchodní specialista

asistent prodeje - obchodní specialista

Náplň práce

jednání s klienty a potřebná administrativa s cílem optimalizace jejich produktového portfolia. Využíváme počítačový systém a tudíž není třeba mít odborné znalosti či zkušenosti.

Požadavky

Podmínkou je seriózní vzhled a přístup. Znalost práce na pc.
Výhodou je komunikativnost.

Nabízíme

dobrý pracovní kolektiv, práce s využitím efektivního know how, práce pro nadnárodní společnost, evropskou jedničku v oboru. Zaškolení rychlé, samozřejmě bezplatné, řada benefitů, výhodná mzda 700 - 1300 Kč/hod klientské práce. Možnost kariéry

Další informace

Podmínkou je CV (nejlépe s aktuální fotografií kvůli odlišení uchazečů)

Informace o pozici

  • Mgr. Jaroslav Fránek
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Administrativa, Management, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30.000 - 120.000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Práce na Home office, volná pracovní doba, snadné zaškolení, rovné příležitosti, relaxační akce, průběžné vzdělávání
  • Vhodné pro: částečný i plný úvazek včetně studentů, absolventů, ale i dvojic nebo skupin