Nabídka práce > Truhlář

Truhlář

Náplň práce

Rozšiřujeme náš tým a hledáme zručného truhláře (m/ž) s nadšením pro řemeslo a smyslem pro preciznost.

Různorodá strojní a ruční práce se dřevem - od řezání, přes frézování až po finální montáž.
Zakázková výroba nábytku a dřevěných komponentů na míru dle specifikací klienta. Výroba replik historických výrobků - obnova a restaurování dřevěných historických prvků. o Možnost podílet se na celém procesu výroby od návrhu až po realizaci.

Požadavky

Vyučení v oboru truhlář nebo příbuzném oboru.
Praktické zkušenosti s prací se dřevem (práce na strojích, ruční opracování).
Samostatnost a spolehlivost - schopnost pracovat bez dohledu a plnit

Nabízíme

Dotované stravování přímo na pracovišti.
Stabilní pracovní smlouva na dobu neurčitou po úspěšném zapracování.
Motivující odměny za kvalitně odvedenou práci - u nás si za svou snahu zasloužíte uznání.
Přátelské a podporující prostředí - jsme rodinný tým, kde si navzájem pomáháme a respektujeme se.
Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - podpoříme vás v dalším profesním růstu.

Další informace

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis. Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Těšíme se na spolupráci

Informace o pozici

  • Truhlářství Javůrek
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 25000 - 40000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na dovolenou, 3 sick days, dotované stravování.
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Dolní Cerekev