Nabídka práce > Sklad s počítačovými komponenty - 175 Kč/hod - expediční a skladové práce

Sklad s počítačovými komponenty - 175 Kč/hod - expediční a skladové práce

Náplň práce

Pro významného distributora elektroniky hledáme brigádníky na výpomoc v expedičním skladu na Praze 10

Popis pozice

  • naskladňování a vyskladňování zboží – IT sortiment a spotřební elektronika

  • manipulace s kartony a jednotlivými kusy zboží

  • práce se čtečkou kódů

  • střídání ranních a odpoledních směn Po-Pá – 6:10–14:30, 14:10–22:30

Požadujeme

  • výpis z rejstříku trestů

  • docházka 5x týdně střídání ranních/odpoledních směn po týdnu

  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou – není podmínkou

  • schopnost týmové práce, flexibilitu a samostatnost

  • pečlivost

  • fyzickou zdatnost - namáhavá práce

Nabízíme

  • týdenní vyplácení na účet

  • fixní odměna 175 Kč/hod

  • pracovní dobu od pondělí do pátku – (volné víkendy a státní svátky)

  • práci v úspěšné mezinárodní společnosti

  • přístup k nejmodernějším PC technologiím

  • práce v malém přátelském kolektivu

V případě zájmu neváhejte a zašlete nám stručný životopis.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 175
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha