Nabídka práce > Sociální pracovnice/pracovník

Sociální pracovnice/pracovník

Náplň práce

Sociální pracovnice/pracovník pro Domov se zvláštním režimem.

Požadavky

- odbornou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle § 110 zákona
č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání)
- trestní bezúhonnost
- znalost standardů kvality sociálních služeb
- komunikační a organizační dovednosti
- aktivní a tvůrčí přístup k práci
- psychickou odolnost
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka)

Nabízíme

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- plný úvazek – pružná pracovní doba
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce

Další informace

Bližší informace poskytne vedoucí úseku sociální péče na tel. +420 607 085 579.

Informace o pozici

  • SENIOR centrum Blansko, p.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ostatní, Služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření, průběžné vzdělávání
  • Místo pracoviště: Blansko