Nabídka práce > asistentka

asistentka

Náplň práce

Jako Asistent/ka výroby bude vaším úkolem plánování a koordinace výrobních procesů, a proto hledáme někoho, kdo má zkušenosti s plánováním výroby a vynikající organizační schopnosti. Nabízíme vám možnost rozvíjet své kariérní schopnosti v dynamickém a inovativním prostředí, které podporuje rovné příležitosti pro všechny. U nás najdete přátelské a respektující pracovní prostředí. Věříme, že vaše přidaná hodnota bude klíčem k našemu společnému úspěchu. Pokud máte zájem se připojit k našemu týmu, připojte se k nám a pomozte nám dosáhnout našich cílů.

Požadavky

•Komunikace s různými odděleními v rámci společnosti, včetně oddělení výroby, kvality a logistiky, tak aby byla zajištěna koordinace a správný průběh výrobních procesů
•Zpracování podkladů a tabulek sloužící pro organizaci výroby podle pokynů nadřízeného kolegy
•Práce s ERP systémem Helios Orange a MS Office pro správné plánování výroby a sledování průběhu souvisejících obchodních a výrobních aktivit
•Komunikace s obchodními partnery ohledně plánování výroby a koordinace souvisejících aktivit
•Očekáváme, že máte vynikající organizační a komunikační schopnosti.
•Alespoň základní znalost anglického jazyka je výhodou, protože spolupracujeme se zákazníky z celé Evropy.
•Znalost práce se systémem Helios / ABRA / QI je výhodou ne však nutností. V případě potřeby Vás zaškolíme

Nabízíme

•Stabilní práci v perspektivní firmě
•Flexibilní pracovní doba na základě dohody
•Pohodové moderní pracovní prostředí do 20 min jízdy od centra Brna
•Nástupní mzda 30 000 Kč
•Měsíční prémie, osobní ohodnocení, stravenkový paušál
•Po zapracování možnost jeden den v týdnu pracovat z domova v režimu Home-office
•Místo výkonu práce: Industrial Machining, Pravlov 200, Dolní Kounice - Pravlov
•5 týdnů dovolené

Další informace

životopisy zasílejte na email: kariera@iegroup.cz nebo volejte na tel: 736 470 237

Informace o pozici

  • Industrial Engineering s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Pravlov