Nabídka práce > Hledáme nového člena týmu do Shisha Baru Al Baron!

Hledáme nového člena týmu do Shisha Baru Al Baron!

Náplň práce

Co u nás budete dělat?

Připravovat jednoduché, ale chutné koktejly
S úsměvem obsluhovat naše hosty a starat se o jejich pohodlí
Připravovat a obsluhovat shishi pro naše zákazníky
Dbát na to, aby naše útulné prostředí bylo vždy čisté a příjemné

Požadavky

Koho hledáme?

Stačí mít základní vzdělání, zkušenosti nepožadujeme – všechno vás rádi naučíme
Pokud se domluvíte alespoň základní angličtinou, bude to výhodou, ale určitě to není podmínkou
Jaká bude pracovní doba?

Preferujeme někoho na plný úvazek, ale pokud hledáte práci na částečný úvazek, také se můžeme domluvit

Nabízíme

Co vám nabízíme?

Nástupní mzdu od 130 Kč za hodinu
Spropitné k tomu
Dvě chutná jídla denně zdarma
Slevu na nápoje z naší nabídky
Výplatu každý týden
Práci v příjemném a přátelském prostředí, kde se budete cítit jako doma

Další informace

Máte zájem? Tak neváhejte a přijďte k nám do Shisha Baru Al Baron – těšíme se na vás!

Informace o pozici

  • ALBARON SHISHA BAR
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Český jazyk, Anglický jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Níže
  • Vhodné pro: Pro ty, kteří hledají stabilní práci v milém kolektivu a mají chuť stát se součástí naší rodiny
  • Místo pracoviště: Karlovo náměstí