Nabídka práce > LAHŮDKÁŘ/KA – SUPERMARKET – 176,6-194Kč/hod.

LAHŮDKÁŘ/KA – SUPERMARKET – 176,6-194Kč/hod.

Náplň práce

Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici lahůdkář/ka v super/hypermarketu.

Můžete chodit 3x, nebo i 5x týdně. Vše záleží na Vaši chuti a časových možnostech.

POPIS:

  • samostatná obsluha úseku lahůdek,

  • prodej zboží z obsluhovaného pultu,

  • založení pultu při ranních směnách

  • komunikace se zákazníky,

  • krájení salámů a sýrů dle denního plánu,

  • dodržování hygienických zásad, BOZP a PO na pracovišti,

  • balení salámů a sýrů do folie,

  • doplňování balených lahůdek do regálů,

  • výpomoc s příjmem závozu objednaných lahůdek,

  • pomocné úklidové práce.

POŽADAVKY:

  • výhoda předchozí praxe na stejné nebo obdobné pozici (obsluhovaný úsek)

  • vhodné pro nestudenty starší 18ti let,

  • časová flexibilita (v případě dohody dlouhodobější spolupráce s určitou prodejnou),

  • výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce)

  • důslednost při dodržování plánu prodejny

  • příjemné vystupování a orientace na zákazníka,

  • samostatnost a schopnost přizpůsobit se,

  • pečlivost a odpovědnost za svěřený úsek.

  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

  • dochvilnost

NABÍZÍME:

  • možnost dlouhodobé brigády!

  • ohodnocení: 176,6Kč/hod + 10% za víkend

  • výplata možna následující pracovní den na účet!

  • možnost předem plánované směny 2-6 dní v týdnu,

  • získání praxe v oddělení lahůdek,

  • termín (proplaceného) zaučení dohodou.

  • Dobrá dopravní dostupnost (možnost pracovat v blízkosti Vašeho bydliště)

  • Moderní pracovní prostředí

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis, nebo se s potřebnými dokumenty uvedenými v inzerátu zastavte přímo u nás v Agentuře a poptávejte brigádu na lahůdky v supermarketu.

Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 176,6
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha