Nabídka práce > Projektový manažer senior / junior s možností rychlého růstu / B2C stavební projekty

Projektový manažer senior / junior s možností rychlého růstu / B2C stavební projekty

Náplň práce

Hledáme nového kolegu na pozici projektový manažer senior / junior s možností rychlého růstu. Jsme ambiciózní firma s jasně zpracovaným plánem růstu a zajištěným financováním. Hledáme nového kolegu, který se s námi podělí o tento růst a stane se součástí našeho úspěchu.

Co bude náplň Tvé práce:
- asistence při plnění rozvojových úkolů,
- přípravu rozpočtů a harmonogramů,
- zodpovědnost za plánování a koordinaci menších stavebních zakázek (3-7 mil. Kč) pro naše soukromé klienty.

Požadavky

VŠ stavebního nebo ekonomického směru, vhodné i pro absolventy na pozici junior.
Neodmítneme ani zapálené talentované uchazeče s dokončeným úplným středním vzděláním.
Iniciativu, silnou motivaci k dosahování výsledků a odvahu přijmout odpovědnost za výsledky své práce.
Organizační a komunikační dovednosti.
Zkušenosti s rozpočtováním a řízením staveb výhodou, zapálené talentované uchazeče zaučíme.

Nabízíme

- mzda 40.000,- až 70.000,- hrubého měsíčně (po zkušební době, dle zakázek)
- náborový příspěvek 30.000,- Kč po zkušební době,
- 5 týdnů dovolené,
- roční bonus dle plnění cílů,
- nadstandardní platové ohodnocení závislé na výkonu,
- nástupní plat dle vzdělání a zkušeností,
- flexibilní pracovní doba,
- možnost práce z domova,
- hlavní pracovní poměr nebo hybridní forma spolupráce dohodou,
- služební vůz Škoda Octavia i pro soukromé účely,
- mobilní telefon,
- firemní akce,
- práce ve stabilní, dynamické firmě, s možností kariérního růstu a osobního rozvoje.

Další informace

Pokud cítíš, že jsi ten pravý/ta pravá pro tuto pozici, neváhej nás kontaktovat! Pošli nám svůj životopis a motivační dopis na nabor@aretti.cz. V dopise nám napiš proč bys chtěl/a být součástí našeho týmu, jaké jsou Tvé silné stránky a v čem by ses chtěl/a naopak zlepšit. Všem uchazečům odpovíme osobním dopisem.

Informace o pozici

  • Aretti CZ, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Podnikatelské příležitosti, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40.000,- až 70.000,- po zkušební době, dle vzdělání, praxe a zakázek
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Vhodné pro motivované uchazeče, kteří hledají nové výzvy. Vhodné i pro absolventa.
  • Místo pracoviště: Slatinská 3045/16, Brno-Židenice a po celé ČR (jednodenní služební cesty)