Nabídka práce > Pracovníka v sociálních službách- koordinátora péče

Pracovníka v sociálních službách- koordinátora péče

Náplň práce

 Na svěřeném oddělení řídí práci po stránce organizační a metodické, odpovídá za úroveň činností denního stacionáře oddělení dílen.
 Řídí a kontroluje práci podřízených zaměstnanců, včetně předepsané dokumentace.
 Svolává a řídí pracovní porady na oddělení se všemi zaměstnanci, předává informace z porad vedení. Pravidelně se účastní metodických schůzek a porad vedení a plní úkoly zadané ředitelkou organizace.
Mimo řídící a administrativní činnosti bude pracovník vykonávat
 Přímou obslužnou péči lidem převážně s lehkým mentálním postižením, poskytovat pomoc a podporu při běžných denních činnostech, oblékání, hygieně, jídle a dalších činnostech
 Podporovat klienty v denních aktivitách, doprovázet je na vycházkách, výletech
 Vzdělávat se v rozsahu 24 hodin ročně, účastnit se výstav, odborných stáží a dalších akcí

Požadavky

 střední vzdělání zaměřené na sociální práci, zkušenosti s vedením pracovníků výhodou
 nebo střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu „Pracovník v sociálních službách“ v minimálním rozsahu 150 hodin
 občanská bezúhonnost doložená výpisem z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce
 vyučení v odborném oboru nebo výtvarném oboru výhodou (stolař/ truhlář, keramik, košíkář, švadlena)
 řidičský průkaz výhodou

Nabízíme

 Práci koordinátora- vedoucího týmu sedmi lidí
 Jako koordinátor – vedoucí oddělení provádí denní přímou péči 5 hodin a administrativní činnosti 3 hodiny.
 Ranní služby pondělí až pátek (víkendy volné)
 Benefity – stravenky, příspěvky z FKSP na rekreaci a jiné výhody
 Smysluplnou práci , 25 dní dovolené + 5 dní dodatkové dovolené
 Zařazení do 7.- 8. platové třídy podle dosaženého vzdělání
 Výše platu se vypočítává dle nařízení vlády č. 531/2021 Sb. (Nařízení vlády, kterým se mění nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů) tabulka pro pracovníky v sociálních službách + zvláštní příplatek ve výši 750,- Kč, příplatek za vedení, osobní ohodnocení, odměny

Další informace

Hledáme pozitivního a tvořivého člověka se zkušeností ze sociálních služeb, který se nebojí výzev a je schopen řešit i krizové situace

Informace o pozici

  • Žirafa-Integrované centrum Frýdek-Místek, p.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat:  Zařazení do 7.- 8. platové třídy podle dosaženého vzdělání  Výše platu se vypočítává dle nařízení vlády č. 531/2021 Sb. (Nařízení vlády, kterým se mění nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity:  Benefity – stravenky, příspěvky z FKSP na rekreaci a další
  • Místo pracoviště: Frýdek-Místek