Nabídka práce > Řidič dodávky (ŘP sk. B)

Řidič dodávky (ŘP sk. B)

Náplň práce

Společnost Monaco int. s.r.o. působí na českém a slovenském trhu více než 30 let. Zaměřuje se na dovoz a prodej technologického vybavení pro gastronomii, široký sortiment stolního, kuchyňského a banketového vybavení pro hotely a restaurace, kompletního vybavení pro pizzerie od strojního vybavení po suroviny, včetně receptur a zaškolení. Dále nabízíme široký sortiment cukrářských, zmrzlinářských a pekařských surovin, pomůcek a doplňků pro cukrárny a výrobny. Od roku 2010 provozujeme vlastní e-shop.

Aktuálně rozšiřujeme náš logistický tým a hledáme vhodné kandidáty na obsazení pozice:

Co u nás budete dělat?
• budete zajišťovat denní rozvoz gastronomického zboží po Praze a blízkém i vzdálenějším okolí
• pracovat s hotovostí, platebním terminálem
• denní vyúčtování převzatého zboží
• komunikovat se zákazníky při předávání zboží a s kolegy
• výpomoc při nakládkách
• péče o svěřený automobil

Požadavky

Pozice Vám sedne pokud:
• rádi řídíte dodávku, jste spolehlivý a odpovědný, máte čistý TR a ideálně čisté (nízké) bodové konto
• máte pro-zákaznický přístup a umíte zvládat stres
• dokážete komunikovat nejen se zákazníky ale i kolegy v češtině nebo angličtině (případně italštině)
• fyzická zdatnost je nutnost

Výhodou, ale ne nezbytnou nutností může být pokud:
• se orientujete v Praze a umíte si sami poskládat cestu
• Vám nejsou cizí slova jako dodací list, faktura, reklamační protokol
• máte zkušenost s rozvozem a řízením dodávky

Nabízíme

Na co se u nás můžete těšit?
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Zázemí česko-italské rodinné firmy – s tím souvisí neomezené množství dobré italské kávy
• Testování námi vyrobených dobrot – máme dobrou zmrzlinu a další produkty
• Zaměstnanecké slevy na náš sortiment
• Mobilní telefon s neomezeným voláním
• Multisport Karta
• Stravenkový paušál

Informace o pozici

  • Monaco int
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 40 000- 45 000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha 9 Kbely