Nabídka práce > Učitelka / učitel mateřské školy

Učitelka / učitel mateřské školy

Náplň práce

pedagog v mateřské škole

Požadavky

oborná kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících,
výhodou je vzdělání ve waldorfské pedagogice (WP):víceletý seminář WP, příp. zahájení studia, pravidelné studium WP v rámci kolegia školky) nebo 1 rok praxe ve waldorfské školce či částečná obeznámenost s WP a ochota doplnit si 3 leté studium
 praxe s dětmi předškolního věku
 zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, práce na PC

Nabízíme

 malý příjemný pracovní kolektiv
 smysluplnou práci v kreativním prostředí, krásnými interiéry v domečku s vlastní přírodní zahradou v klidném prostředí
 možnost podílet se na podobě školky
 prostor pro osobní a profesní rozvoj
 malou kapacitu tříd
 příspěvek na stravování

Další informace

Přihláška do výběrového řízení:
 strukturovaný životopis
 motivační dopis (zkušenosti z waldorfského prostředí, motivace k práci ve waldorfské MŠ), upřednostňujeme ručně psaný dopis (čitelně naskenovaný)
 zaslat e- mailem na kubinova@waldorfcb.cz do 27. 8. 2024 vč.
 osobní pohovory s vybranými uchazeči budou probíhat od 28.- 29.8. 2024

Informace o pozici

  • Waldorfská škola České Budějovice
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: mzdové zařazení bude upřesněno při osobním pohovoru
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: stravenkový paušál
  • Místo pracoviště: Waldorfská MŠ, Hornická 40, Rudolfov