Nabídka práce > Obsluha divadelního bufetu - Opava

Obsluha divadelního bufetu - Opava

Náplň práce

V současné době hledáme nové členy týmu na pozici

- Obsluha divadelního bufetu,

kteří budou mít chuť a nadšení pracovat v příjemném prostředí blízko umění.

Aktuálně hledáme : Brigádníky na DPP - vhodné pro VŠ studenty nebo kohokoliv, kdo má chuť a prostor pracovat flexibilně o víkendech a přes týden v době divadelních představení - práce dle divadelního programu - Pondělí až Neděle - večerní představení začátek cca 17 - 18 hod nebo dle programu - ideální čas pro studenty

Náplň práce: Obsluha hostů divadelního bufetu Příprava nápojů a servis občerstvení ( zákusky, chlebíčky, víno atd.) Průběžný uklid bufetu

Co od Vás očekáváme: - Jsi komuniatviní a přátelská osobnost - Obsluhuješ zákazníky s úsměvem - Jsi spolehlivá/ý - Musíš být pečlivá/ý , protože budeš pracovat s hotovostí ( věk 18+)

Co Vám můžeme nabídnout: - Příjemné pracovní prostředí - Fajn šefa - Dobré platové ohodnocení - Dlouhodobá brigáda - Plánování brigády dle možností

Blizsi info - 725 318 566

Požadavky

Nabízíme

Informace o pozici

  • Kavárna ND s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Opava