Nabídka práce > Truhlář na dílně

Truhlář na dílně

Náplň práce

Co budete dělat:

Výroba nábytku pro finální realizaci

Broušení, čistění a příprava materiálu na lakování

Další pomocné práce v dílně dle potřeby

Požadavky

Manuální zručnost a preciznost

Ochotu učit se novým věcem

Spolehlivost a týmového ducha

Výhodou je zájem o truhlářství a práci se dřevem

Nabízíme

Práci vhodnou jak pro studenty na brigádu, tak pro ty, kteří hledají stálé zaměstnání

Možnost získat zkušenosti v tradičním řemesle, ve kterém pracujeme už přes 20 let.

Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Finanční ohodnocení se odvíjí podle formy spolupráce a zkušeností (brigáda nebo stálý úvazek)

Další informace

Pokud máte zájem, zašlete nám svůj životopis na email: tvrdik11.m@seznam.cz nebo nás kontaktujte na 604442130.

Těšíme se na spolupráci!

Typ úvazku: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek, Práce na živnost, Brigáda
Další specifika práce: Práce pro studenty, Časově flexibilní práce
Odměna: 20 000 – 35 000 Kč / měsíc

Informace o pozici

  • Truhlářství Luděk Tvrdík
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Stálý zaměstnanec i brigádník
  • Místo pracoviště: Červené Janovice