Nabídka práce > OBCHODNÍ MANAŽER | AŽ 180 000 KČ

OBCHODNÍ MANAŽER | AŽ 180 000 KČ

Náplň práce

Jste připraveni na velkou pracovní výzvu?
Hledáme nového OBCHODNÍHO MANAŽERA pro zahraniční firmu!
Máte zkušenosti s řízením projektů v energetickém sektoru? Ovládáte angličtinu na vysoké úrovni? Dokážete efektivně komunikovat se zákazníky?

Pak hledáme právě vás!

A co vás na této pozici čeká:
- Budete klíčovou osobou mezi firmou (sídlo v USA) a zákazníky v ČR
- Zákaznická podpora pro Českou republiku - vztahy se zákazníky
- Čeká vás komplexní péče o zákazníky, identifikace potřeb a vzniklých nedostatků
- Dohled nad provedením projektů - budete poskytovat koučování zaměstnancům a samozřejmostí je vedení týmu

Přidejte se k nám a staňte se součástí dynamického týmu, který zajišťuje bezpečný a efektivní provoz jedné z nejvýznamnějších jaderných elektráren v Evropě!

Už neváhejte ani minutu a zašlete nám svůj životopis, ať tuto skvělou příležitost nepropásnete!

Požadavky

- VŠ technické vzdělání
- Angličtina alespoň na úrovni B2/C1 (každodenní komunikace)
- Více jak 5 let zkušeností na obdobné pozici
- Zkušenosti s jednáním se zákazníky
- Technická zdatnost
- ŘP sk. B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 140000 CZK do 180000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Roční bonus - Stravenky - Příspěvek na penzijní pojištění - Životní pojištění - Vzdělávací program
  • Místo pracoviště: České Budějovice