Nabídka práce > Vinohradský pivovar hledá čišníka/servírku

Vinohradský pivovar hledá čišníka/servírku

Náplň práce

Do Vinohradského pivovaru přijmeme servírku/číšníka na HPP
Hledáme:

Pracovitého člověka, který zapadne do naší party a bude s námi vytvářet příjemné prostředí pro naše hosty.
Pokud jsi komunikativní, baví tě práce s lidmi, máš rád pivo a nerad se v práci nudíš, hledáme právě tebe.

Požadavky

spolehlivost, pečlivost
milé vystupování
angličtinu na komunikativní úrovni
Preferujeme uchazeče se zájmem o pivovarské prostředí a gastronomii jako takovou.

Nabízíme

stabilní zázemí prosperující firmy
práci ve stálém kolektivu
zaměstnanecké výhody - MultiSport karta, stravování na pracovišti za zvýhodněnou cenu, zaměstnanecké slevy
standardní HPP - výplata na účet, dovolená
Jedná se o práci na krátký/dlouhý týden, otevírací doba restaurace je 11.00 - 24.00

Další informace

V případě zájmu zašlete životopis a info o sobě.

Informace o pozici

  • Vinohradský pivovar, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština, angličtina základní
  • Plat: 30.000 - 35.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Multisport karta, firemní stravování, dovolená
  • Místo pracoviště: Praha