Nabídka práce > Hledáme projektového manažera pro oblast implementace PSÚT pro Sokolovsko

Hledáme projektového manažera pro oblast implementace PSÚT pro Sokolovsko

Náplň práce

Hlásíme do Karlovarského kraje, že od 1. 9. 2024 potřebujeme doplnit tým Karlovarské agentury rozvoje podnikání o nového kolegu nebo kolegyni na pozici Projektového manažera/projektové manažerky pro oblast implementace Plánu spravedlivé územní transformace pro Sokolovsko. Budete to právě Vy?

Co u nás budete dělat?
Realizovat aktivity se zaměřením na implementaci Plánu spravedlivé územní transformace pro Sokolovsko.

Na starosti budete mít také přípravu projektových záměrů, analýzu finančních zdrojů a konzultační a poradenskou činnost v oblasti regionálního rozvoje/strategického plánování, inovačního a podnikatelského prostředí, či dotační politiky.

Reportovat vedení města.

Spolupracovat se zástupci dalších subjektů z Karlovarska i celé ČR.

Termín pro zaslání přihlášek je 15.8.2024.

Požadavky

VŠ vzdělání
Orientace v oblasti projektů na rozvoj regionu, v projektovém řízení a rovněž v podnikatelském prostředí
Samostatnost, kreativita
Ochota učit se novým věcem
Zodpovědnost a spolehlivost
Uživatelská znalost práce s počítačem
Kladný vztah ke Karlovarskému kraji

Nabízíme

25 dnů dovolené
Flexibilní pracovní doba, homeoffice
Mobil a notebook
Příspěvek na stravné
Možnost odborného růstu, kurzy a školení

Informace o pozici

  • KARP, p. o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, homeoffice, 25 dnů dovolené, možnost odborného růstu a vzdělávání
  • Místo pracoviště: Karlovarská agentura rozvoje podnikání, p. o., Závodní 278, 360 18 Karlovy Vary