Nabídka práce > PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA Fondu malých projektů

PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA Fondu malých projektů

Náplň práce

 Konzultace projektových záměrů, komunikace s regionálními aktéry Fondu malých projektů (dále jen „FMP“) přeshraničního programu Interreg Rakousko – Česko, hodnocení projektových žádostí v obou pilířích FMP (People-to-People / kultura a cestovní ruch)
 Spolupráce při přípravě a realizaci školení a seminářů FMP
 Spolupráce při realizaci projektů přeshraniční spolupráce na česko – rakouské hranici v rámci FMP (Interreg Rakousko – Česko)
 Účast na jednáních regionálních monitorovacích výborů FMP
 Účast na jednáních s regionálními a s rakouskými partnery v rámci FMP
 Účast na jednáních s řídícím a národním orgánem FMP, včetně asistence při úpravě programové dokumentace FMP
 Spolupráce při komunikaci s regionálními aktéry, sběr a analýza informací, zpracování odborných podkladů, asistence při organizačním zajištění jednání a souvisejících aktivit s partnery v rámci FMP Interreg Rakousko – Česko

Požadavky

 Vysokoškolské vzdělání (pozice vhodná i pro absolventky / absolventy)
 Orientace v problematice fondů EU
 Profesionální vystupování
 Velmi dobré analytické, komunikační a prezentační schopnosti
 Schopnost logického myšlení, včetně pozitivního přístupu k řešení problémů
 Dobrá znalost práce na PC
 Znalost německého jazyka podmínkou (optimálně úroveň C1) – doložení certifikátem
 Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme

 Základní mzda 40 000 Kč + výkonnostní prémie dle dosažených výsledků
 Zaměstnanecké výhody 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování – stravenky, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, sick days, možnost čerpání režimu částečného home office
 Pružná pracovní doba
 Dynamický a přátelský pracovní tým

Další informace

Termín očekávaného nástupu:
 Dohodou

Informace o pozici

  • Euroregion Pomoraví
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Management,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: německý
  • Plat: 40.000,- + výkonnostní prémie
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování – stravenky, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, sick days, možnost čerpání režimu částečného home office
  • Vhodné pro: pozice vhodná i pro absolventky / absolventy VŠ
  • Místo pracoviště: Hlinky, Brno