Nabídka práce > Správce, administrátor a manažer eshopu v jednom

Správce, administrátor a manažer eshopu v jednom

Náplň práce

Do internetových obchodů (obchodcajem.net, arabica.cz a lechocolat.cz), které se specializují na výběrové sypané čaje, jedno druhovou kávu a prémiovou čokoládu hledám novou kolegyni / nového kolegu, který by měl(a) na starosti:
• Kompletní správa eshopů
• Komunikace s dodavateli i zákazníky
• Marketing, newslettery, sociální sítě
• Rozvoj e-shopu
• Příjem zboží
• Vyřizování a balení objednávek
• A určitě spoustu dalších zajímavých činností…

Požadavky

Co bys měl(a) umět?
• Práce s PC je pro Tebe každodenní hračka (znalost platformy Shoptet, nástrojů pro newslettery a grafických aplikací výhodou)
• Ochota se věnovat v eshopu všemu, co je zrovna potřeba (od balení objednávek přes vybírání nového zboží až po strategický rozvoj)
• Příjemná komunikace
• Orientace v sypaných čajích velkou výhodou
• Předchozí zkušenost s prací v ecommerce výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B výhodou
• Angličtina alespoň na základní úrovni

Nabízíme

Adekvátní platové ohodnocení
Flexibilní pracovní dobu
5 týdnů dovolené
Zboží za zaměstnanecké ceny

Další informace

Chceš?
• Mít možnost podílet se na kompletním provozu a rozvoji 3 eshopů s výběrovými čaji, kávou a čokoládou?
• Mít možnost si čas určovat naprosto flexibilně?
• Být zodpovědný(á) za vedení eshopu?
• Učit se novým věcem v oblasti ecommerce?
• Ochutnávat nové čaje, kávu a čokoládu?

Pokud ano, tak nám pošli své CV a pojď se potkat!

Informace o pozici

  • obchodcajem.net
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Angličtina - základní znalost
  • Plat: 30.000 až 40.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha - Karlín