Nabídka práce > PLC SPECIALISTA | 40-60 tis. + 13 plat

PLC SPECIALISTA | 40-60 tis. + 13 plat

Náplň práce

Máš zkušenosti s PLC nebo jsi čerstvý absolvent elektro oboru? Ovladaš angličtinu na komunikativní úrovni? Máš vyhlášku 50 a znalost elektroniky?

Náplň práce:
- Diagnostika poruch PLC strojů
- Spolupráce s dodavateli při řešení problémů
- Nastavování stroje
- Řešení problémů a závad objevujících se v průběhu výrobního procesu

Požadavky

- Min.SŠ elektro
- Elektro kvalifikace, min. § 6
- Znalost elektroniky
- Znalost AJ na úrovni B1
- Znalost PLC, elektromotorů nebo frekvenčních měničů výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Prémie z výkonnosti firmy + 13. plat - týden dovolené navíc - Benefit karta a stravenkový paušál - Odborná i jazyková vzdělávání - Možnost karierního růstu
  • Místo pracoviště: Znojmo