Nabídka práce > Manažer/obchodník nákupu a prodeje náhradních dílů

Manažer/obchodník nákupu a prodeje náhradních dílů

Náplň práce

• Obchod s náhradními díly – nákup a prodej
• Denní práce s dodavateli a zákazníky
• Zajišťování dopravy

Požadavky

• Vzdělání ÚSO, SŠ, VŠ, výhodou technického směru
• Práce s PC nutná
• Pasivní znalost AJ, případně NJ, RJ
• ŘP skupiny B, vítána C, T

Nabízíme

• práci na hlavní pracovní poměr nebo ŽL
• nástupní plat 30 000 Kč podle praxe a schopností + procenta z prodeje
• prémiové ohodnocení na základě dosažených výsledků
• firemní benefity
• kariérní růst, zahraniční cesty

Další informace

• nástup možný ihned
• místo výkonu práce: Rudice, okr. Uh.Hradiště

Informace o pozici

  • TOKO AGRI a.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina, není podmínkou
  • Plat: od 25 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na dopravu, na stravování, sick-days,
  • Místo pracoviště: 687 32 Rudice 36