Nabídka práce > TDI | KOORDINÁTOR VÝSTAVBY | PRAHA

TDI | KOORDINÁTOR VÝSTAVBY | PRAHA

Náplň práce

Hledáme zkušeného a samostatného profesionála, který se nebojí výzev a je připraven řídit a koordinovat tým na výstavbě. Tato role je ideální pro někoho, kdo má technické dovednosti, zkušenosti s řízením projektů a je schopen efektivně komunikovat s různými účastníky projektu.

Co vás čeká:

- Řízení a koordinace účastníků týmu řízení výstavby zejména technických dozorů, technika BOZP / koordinátora bezpečnosti výstavby a asistentky.
- Zodpovědnost za řádné proškolení všech účastníků týmu řízení výstavby ohledně bezpečnosti práce.
- Zodpovědnost za to, že dodavatelé nominují oprávněné osoby zodpovědné za bezpečnost práce při pracích prováděných dodavatelem.
- Provádění pravidelných kontrol bezpečnosti práce, za okamžité postihy s písemným vyrozuměním i pozastavením prací v případě nedodržování bezpečnosti práce, ale i při nedodržování ochrany životního prostředí a majetku.
- Zodpovědnost za zřízení zařízení staveniště se všemi potřebnými povoleními a dokumenty.
- Zodpovědnost za předávání pokynů k pracím a za přebírání ukončených prací i s dokladovou komunikací (certifikáty, prohlášení o shodě, as-built dokumentace a zaměření).
- Zodpovědnost za průběh výstavby dle projektové dokumentace, dle požadavků a podmínek z vyjádření veřejnoprávních orgánů.
- Provádění kontroly subdodávek a vyhodnocení subdodavatelů.
- Zodpovědnost za časový průběh výstavby dle harmonogramu.

Požadavky

Co vás nemine:

- VŠ / SŠ technického směru (stavební nebo strojní).
- Praxe na obdobné pozici ideálně 4-5 let (i juniornejší uchazeči jsou vítáni).
- Znalost povolovacích procesů.
- MS Office, MS Project a AutoCad – VÝHODOU.
- Anglický jazyk - úroveň B2.
- Autorizace ČKAIT VÝHODOU nikoliv podmínkou.
- Řidičský průkaz – skupina “B”.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 60000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co nabízíme: - Možná spolupráce na HPP i IČO - Zázemí úspěšné a stabilní společnosti - Výhodnou lokalitu kanceláře - Praha (Florenc), Pardubice nebo Ostrava - Možnost práce v zahraničí - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní/životní připojištění -
  • Místo pracoviště: Praha