Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Hledáme nového člena týmu!

Stavario je inovativní aplikace pro stavební průmysl, která usnadňuje správu projektů a zefektivňuje práci. Nyní hledáme dynamického a motivovaného Obchodního Zástupce, který nám pomůže rozšířit naši působnost a přinést naše řešení novým zákazníkům.

Co budete dělat:
- Obchodní příležitosti dostáváš od nás každý den. Není tak nutné aktivní vyhledávání.
- Prezentace a prodej našich produktů a služeb
- Budování a udržování vztahů s klienty
- Spolupráce s týmem na dosažení obchodních cílů

Požadavky

- Prokazatelné zkušenosti v oblasti prodeje, ideálně v IT nebo stavebním průmyslu
- Skvělé komunikační a prezentační dovednosti
- Schopnost samostatně pracovat a dosahovat stanovených cílů
- Jakýkoliv jazyk výhodou

Nabízíme

- Práce ve startupu, který má za sebou i před sebou řadu národních i mezinárodních úspěchů
- Atraktivní finanční ohodnocení od 50000 Kč + nezastropované benefity
- Možnost profesního růstu a rozvoje
- Práce v dynamickém a přátelském týmu
- Flexibilní pracovní dobu a možnost práce na dálku v omezeném rozsahu

Informace o pozici

  • Vím o všem s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický, polský, německý výhodou
  • Plat: od 50000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Duchcov