Nabídka práce > Práce na ŽL, stavba ocelových konstrukcí

Práce na ŽL, stavba ocelových konstrukcí

Náplň práce

montáž ocelových konstrukcí, PUR panelů, trapézových plechů a klempířské práce

Požadavky

• Zkušenosti s montáží ocelových konstrukcí a klempířskými pracemi výhodou.
• Schopnost pracovat samostatně a zodpovědně.
• Řidičský průkaz a schopnost číst výkresy jsou velkou výhodou.
• Odvahu pracovat ve výškách. Používáme plošiny, manipulátory a jeřáby.
• Chuť se učit novým věcem.

Nabízíme

• Pracovní doba: Pondělí až pátek, případně turnusy – deset dní práce, čtyři dny volno.
• Lokalita: Práce hlavně kolem Prahy, ale i po celých Čechách.
• Výdělek: 50 000 – 60 000 Kč měsíčně, podle tvé ochoty a šikovnosti.
• Podmínky práce: Dobrý fyzická zdatnost, čistý trestný rejstřík.

Informace o pozici

  • J.M. Halko s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 50.000-60.000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: různé