Nabídka práce > TECHNIK FOREM - TIGAŘ | TOP FIRMA | TOP PLAT | BEZ NOČNÍCH

TECHNIK FOREM - TIGAŘ | TOP FIRMA | TOP PLAT | BEZ NOČNÍCH

Náplň práce

Svařujete rádi a svařujete TIGem? Praxe v oblasti strojů je už za Vámi? Hledáte možnosti, které Vás nakopnou správným směrem? Jsme tady pro Vás s příležitostí v neautomotive firmě s prima kolegy a ještě víc prima mzdou - a kdo by tohle nechtěl zkusit?

Hledáme praxi i potenciál, ale především zkušenosti na poli:

* komplexní údržby nástrojů a strojů
* analýzy chyb a odstraňování poruch
* instalací a uvádění zařízení do provozu
* evidence a dokumentace prováděných kroků

Požadavky

Protože je v naší firmě tato pozice jedna z klíčových, jsou naše kritéria nemalá - stejně nemalá je ale k tomu i odměna ;)

Velkou radost nám udělá, když u Vás v životopise najdeme:

* studia technického směru (zámečník, svářeč, mechanik)
* papíry i praxi na TIG (certifikaci rádi obnovíme)
* praxe - údržba vstřikovacích forem/strojů
* alternativou mohou být zkušenosti z výroby a montáže strojů
* zkušenosti s implementací a dodržováním 6S

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - stravenky - velmi nadstandardní měsíční bonusy - příspěvek na penzijní/životní připojištění - sleva na firemní výrobky/služby
  • Místo pracoviště: Most